Multifunkce, struska - Tryskací materiál - Abrazivo - Zrno ostré - Pískování

Multifunkce, struska - Tryskací materiál - Abrazivo - Zrno ostré - Pískování

Abrazivo - Sklopecní struska - Drť - Minerální tryskací materiál - Zrno ostrohranné - Multifunkce - Do pískovačky - K pískování/tryskání - MFAS (tříděná směs ,,struska“ jako druhotný produkt ze slévárenských pecí s vysokou mírou kovových i nekovových oxidů)

Jedná se o inertní, více-druhovou, multifunkční abrazivní směs, na bázi oxidů v různých formách, převážně křemíku SiO2, hliníku AL2O3 a vápníku CaO, získávané převážně jako zbytkový produkt z kovových tavenin ve vysokých pecích (struska). Vyznačuje se dobrou chemickou čistotou, díky čemuž je mimo jiné vhodné k tryskání povrchů z různých, především kovových materiálů, bez jejich kontaminace, jako předúprava pro další technologické zpracování (lakování, zinkování, apod.).

Díky svým vlastnostem je vhodné jako ,,startovací“ tryskací médium, a tudíž se hodí pro široké spektrum použití, zejména k tryskání různých dílců z oceli, lehkých slitin, plastů, atd. Své uplatnění proto nachází ve strojních, renovačních a modelářských dílnách.

490

Chemické složení a fyzikální vlastnosti

Typ: inertní
Barva: černá
Tvrdost: 7 Mohs
Sypná hmotnost: 1,45-1,65kg/dm3
Měrná hmotnost: 2,5kg/dm3
Velikost zrn: 0,1 – 1mm
Balení: v pytlích po 25kg

Ceny zde uvedené jsou orientační v závislosti na množství odebraného abraziva, přičemž jednotlivá balení jsou (25, 1000kg.) Množstevní slevy jsou možné a řeší se individuálně po domluvě s prodejcem.

Nabídku tryskacích zařízení / pískovaček (mobilní, kabinové, jiné) naleznete zde: www.piskovacky.cz

Výsledky některých prací po otryskání naleznete zde: www.reno-tech.cz