Ořechy, jádra, skořápky, pecky, kosti - Tryskací materiál, Abrazivo, (Pískování)

Ořechy, jádra, skořápky, pecky, kosti - Tryskací materiál, Abrazivo, (Pískování)

Abrazivo - Vlašský ořech - Drť, granulát - Organický tryskací materiál - Zrno ostrohranné - Přírodní, rostlinné - Do pískovačky - K pískování/tryskání - Drť skořápek vlašských ořechů

Jelikož se jedná o tzv. specifická, ,,lehká“, nekontaminující abraziva, jsou proto vhodná zejména pro šetrné pískování za účelem povrchové úpravy, renovace a leštění různých (nových i starých) strojních a stavebních dílů, zařízení, dentistických, rehabilitačních, inhalačních a jiných zdravotních přípravků a pomůcek, starožitností a klenotů … z kovů, lehkých slitin, dřeva, keramiky, minerálů, plastů, atd. kde u nových dílů se převážně jedná o povrchovou úpravu nebo o tzv. ,,povrchovou hygienu“ (čištění, atd.), u starších dílů, s ohledem na jejich životnost, někdy i chatrný původní stav, je zase kladen velký důraz na mechanické nepoškození, bez strukturálních změn materiálu. Největší míra použití tohoto abraziva je proto mezi různými restaurátory, veteránisty, klenotníky, pro medicínskými výrobci, atd.

  • Drť skořápek vlašských ořechů
  • Kukuřičný granulát
  • Skořápky vajíček
  • Kostěná drť

339

Ceny zde uvedené jsou orientační v závislosti na množství odebraného abraziva, přičemž jednotlivá balení jsou (25, 1000kg.) Množstevní slevy jsou možné a řeší se individuálně po domluvě s prodejcem.

Nabídku tryskacích zařízení / pískovaček (mobilní, kabinové, jiné) naleznete zde: www.piskovacky.cz

Výsledky některých prací po otryskání naleznete zde: www.reno-tech.cz