PVC drtě a granuláty - Tryskací materiál, Abrazivo, (Pískování)

PVC drtě a granuláty - Tryskací materiál, Abrazivo, (Pískování)

Abrazivo - PVC - Drť, granulát - Organický tryskací materiál - Zrno ostrohranné i oválné - Plast, syntetika - Do pískovačky - K pískování/tryskání - Plastická drť a granulát (organické i anorganické látky synteticky zpracované)

Ostrohranné i oválné inertní, nekontaminující abrazivo různých barev, zařazené do kategorie ,,lehkých“ tryskacích materiálů, použitelné zejména pro povrchové úpravy a renovace šetrného tryskání, téměř bez dotčení základního materiálu – ,,odstranění organických povlaků a zašlosti, matování, zdrsnění, zušlechtění nebo i jiného tváření povrchu různých předmětů a součástek“. Také i pro renovační činnost za účelem odstranění otřepů, staré barvy i rzi z povrchu převážně měkkých kovových materiálů (hliník, atd.) nebo plastů, kůže a skla, vhodné rovněž pro umělecké, nebo klenotnické práce, v oborech jemné mechaniky a optiky, v leteckém průmyslu, včetně elektrodílů a starožitností. Často také při tryskání používané pro estetickou stránku povrchů nových i starých dílů – vyhlazení, leštění, aj. Toto abrazivo má díky svým elastickým vlastnostem poměrně vysokou životnost a díky nízké prašnosti při tryskání je šetrné k životnímu prostředí i ke zdraví obsluhy/pracovníka.

372

Chemické složení a fyzikální vlastnosti

Typ Cystrip A Cystrip U Cystrip M
Forma zrna ostrá/hranatá ostrá/hranatá ostrá/hranatá
Povaha Interní Interní Interní
Barva Různé Různé Různé
Tvrdost 3.5 Mohsovy st. 3.5 Mohsovy st. 4.0 Mohsovy st.
Sypná objemová hmotnost ca 0.85 kg/dm3 ca 0.85 kg/dm3 ca 0.85 kg/dm3
Specifická hmotnost ca 1.50 kg/dm3 ca 1.50 kg/dm3 ca 1.50 kg/dm3
SO3 < 0.5%
Velikost zrna: 0.2 – 0.6 mm
0.6 – 1.0 mm
1.0 – 1.6 mm
Rovněž dodávky podle U.S. – Mil.Spec.
40/60; 30/40; 16/20; 12/16

Ceny zde uvedené jsou orientační v závislosti na množství odebraného abraziva, přičemž jednotlivá balení jsou (25, 1000kg.) Množstevní slevy jsou možné a řeší se individuálně po domluvě s prodejcem.

Nabídku tryskacích zařízení / pískovaček (mobilní, kabinové, jiné) naleznete zde: www.piskovacky.cz

Výsledky některých prací po otryskání naleznete zde: www.reno-tech.cz