Portál se specializací na tryskací a brusné materiály

Skleněná drť – skleněný drcený recyklát průmyslového a užitkového skla.

Abrazivo – Skleněná drť (Si+)- Minerální tryskací materiál - Zrno ostrohranné - Písek do pískovačky - Písek k pískování/tryskání

Zirblast/Keramika

Jako vhodný tryskací materiál coby ekvivalent či náhrada za křemičitý písek se sníženou mírou prašnosti (o cca 28%), tedy jako  efektivní a ekonomický tryskací materiál i do pískovacích kabin / boxů kde se křemičitý písek jinak důrazně nedoporučuje používat.
Také je ho možno použít v mobilních tryskačích na tryskání dílů s legislativním nebo i reálným omezením či zákazem mobilního/volného tryskání (veřejné prostranství, historické objekty, obytné budovy, apod.). Rovněž vhodný a někdy i jako jediný možný ostrohranný tryskací materiál určený pro renovační pískování / tryskání (odstraňování rzi, vrstev starých povlaků, zašlé špíny, apod.) zejména kovových dílů (ocel, litina, nerez, ...), např. generátorů, motorových bloků, apod.
A jelikož se jedná o recyklát získávaný drcením skleněného odpadu, může se stát, že rekuperačními síty projdou před naplněním do pytlů a jejich distribuci k zákazníkům i větší kusy skleněných střepů. Proto, zejména u pískovacích / tryskacích zařízení, které nejsou vybaveny síty svých násypek nebo zásobníků, pro zachytávání hrubých nečistot nebo čehokoliv nepatřičného či nevhodného, doporučujeme jejich uživatelům, aby si tento materiál před vložením a použitím prosily ... ideálně síto s ,,oky" max. cca 2mm ... a vyvarovaly se tak zbytečným  provozním problémům, krajně nákladným opravám svých zařízení.

Nabídku tryskacích zařízení / pískovaček (mobilní, kabinové, jiné) naleznete zde: http://piskovacky.cz/ 

Výsledky některých prací po otryskání naleznete zde: http://www.reno-tech.cz/fotogalerie/ 

 Nabídka/Ceník/Info (Skleněná drť)


Ceník abraziv-Skleněná drť SIO2+

>>   Objednat

Ceny zde uvedené jsou orientační v závislosti na množství odebraného abraziva, přičemž jednotlivá balení jsou (25, 1000kg.)
Množstevní slevy jsou možné a řeší se individuálně po domluvě s prodejcem.

Reno-Tech.cz Pískovačky.cz Půjčovna-Nářadí-Pískovačky.cz počet přístupů celkem: 149864     aktuálně prohlížejících: 150